Ja i pięciu "wspaniałych" -Opowieść nie tylko o One Direction. Jest to historia dziewczyny, która zakochuje się w aniołach show- biznesu. Początki różnią się od tego, co dzieje się teraz. Opowiadanie powraca w nowej, ulepszonej formie.

niedziela, 20 kwietnia 2014

Coś nowego :)

Hej kochani! 
Przychodzę do was tym razem nie z rozdziałem, który pojawi się niebawem, lecz z pytaniem i prośbą. Czytał z was ktoś może wpis Pamiętnik? Spodobał się? Zapraszam na drugiego bloga, gdzie znajdziecie  nie tylko jedna z części Wszytko o Tobie ale również zupełnie nowe opowiadanie. Jeśli macie ochotę na jakąś odmienność, zapraszam was na:
http://hello-you-my-everything.blogspot.com/ 
Ja zawsze odwiedzam blogi, które pozostawiacie mi w zakładce SPAM, chciałabym was prosić, żebyście zajrzeli i ocenili, co sądzicie. Zapraszam wszystkich, zrobilibyście mi nie małą przyjemność, jakbyście zostawili chociaż komentarz. Kocham Was, wesołych, radosnych i mokrych świąt życzę! xx

2 komentarze:

 1. Zapraszam na nowe FF o Harry'm które może cię zainteresować! Z góry przepraszam za spam ! Link: http://love-a-little-better-harry-styles.blogspot.com/
  -Jest w środku Styles? -jeden z chłopaków stojących w grupie odwraca się do mnie i rzuca szluga na ziemię, gasząc go butem.
  -Nie wiem. -odpowiadam, a chłopak śmieje się i wchodzi do środka.
  -Grace? -pyta dziewczyna o kruczoczarnych włosach, która przed chwilą mi się przyglądała. Odwracam się do niej przodem i dokładnie ją ilustruję.
  -Steph? -pytam chcąc się upewnić, że to naprawdę ona. Obawy znikają gdy dziewczyna podbiega do mnie i dosłownie rzuca się na mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://juznietone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń